Brita Waterontharder Purity 1200 Clean voor Vaatwassers - Compleet - Gedeeltelijk Demineralisatie
€ 706,79 excl. btw
€ 855,22 incl. btw
De ideale oplossing voor het professioneel afwassen van bestek, glazen en porselein direct aan de bar waar de carbonaathardheid hoog en het aanvullend mineralengehalte in leidingwater niet-problematisch is. De Purity 1200 Clean verwijdert doelgericht de kalkvormernde ionen en deeltjes uit het onbehandelde water. Het resultaat: gedeeltelijk gedemineralisserd water voor ideale afwasresultaten.
Het Purity 1200 Clean gedeeltelijke demineralisatiefilter zorgt door middel van een speciaal ontwikkeld filtermedium voor een langdurige bescherming tegen kalkafzetting in uw machine en op het vaatwerk. Bovendien wordt door de warmwaterreiniging van het waterfiltersysteem (tot 60°C) bespaard op energiekosten.
Drukbehuizing, filterpatroon en filterkop (gedeeltelijke demineralisatie).
Geleverd inclusief 2 bijhorende slangen!
Specificaties:
- Capaciteit bij 10°dH: 12000 Liter
- Max. bedrijfsdruk: 6 bar
- Bedrijfstemperatuur: 4-60°C
- Afmetingen: 550x288 (hoogte x diameter)
- Na het bereiken van de maximale capaciteit dient u de filter te vervangen. In de bijgeleverde capaciteitsmodel in het kleine BRITA boekje staat precies hoe u de capaciteit van het filter kunt berekenen.
- In ieder geval minstens 1x per jaar dient u de filter te vervangen i.v.m. de hygiene van de filter.
- Wij raden aan om een flow-meter op de waterontharder aan te sluiten, dit houdt precies bij hoeveel water er door het apparaat is gefilterd en het gaat ook knipperen als de filter vervangen moet worden
Tips en trucks hoe....
Conditie: | Nieuw |
---|---|
Breedte (mm): | 288 |
Diepte (mm): | 288 |
---|---|
Hoogte (mm): | 550 |